top of page
skupina.png

Naše proč

Důvody, proč jsme se přidali do One Team.

Martina s rodinou.png

Martina

Miluji svobodu, jsem ráda, že mohu být u toho když moje děti vyrůstají. A díky Duolife, můžu podnikat kdy chci, s kým chci a odkud chci, z celého světa, protože miluji cestování a baví mě jezdit na dovolené zdarma a jezdit s BMW, které mi firma dala na 2 roky k dispozici.

Zdeňka

Zde%C5%88ka_edited.jpg

Jmenuji se Zdeňka Kawuloková, pocházím z Gutů u Třince. Je to malá vesnička pod Javorovým vrchem v Beskydech. V Duolife jsem členem od listopadu roku 2019. S touto firmou jsem se začala spolupracovat po skvělých zkušenostech s používáním produktu Moje Krev, který mi pomohl při mých zdravotních problémech. Měla jsem silnou anémii. Duolife mě chytilo za srdíčko, protože se cítím  zase po dlouhé době vitálně a zdravě. A hlavně nemusím užívat žádné léky předepsané lékařem. Proto dbám a užívám produkty preventivně. Ráda pomáhám lidem. Dělá mi potěšení, když vidím jak jsou taky šťastní  a vděční za to, že jsem jim ukázala tuto cestu. Chci nadále pracovat v Duolife, protože jsem prodavačka a tato práce je náročná jak časově tak i fyzicky. Chci si ještě užívat života, chci se zabezpečit na důchod, ráda cestuji, ráda se toulám po horách v Beskydech, chci mít více volného času a věnovat se svým čtyřem vnoučatům. Tuto svobodu začínám získávat tady v Duolife.

Ruda a Lenka

Ruda a Lenka

Jsem Ruda, a kdysi jsem měl sen. Vytvořit skvělou partu lidí, se kterými si máme co říct a se kterými budeme mít na co vzpomínat. Vytvořit takový tým, který udělá svět lepší a krásnější. Podnikal jsem v mnoha oborech, a přes moje bankovní účty proteklo už dostatek finančních prostředků, ale ještě ten tým? Základem týmové práce je vůbec nějaký tým mít! Nápad na ONE TEAM vznikl ve spolupráci s mými přáteli a nyní už roste i mimo Českou republiku. A jaká je jedna z mých odměn? Moje spokojená žena Lenka. Víte, já se vždycky těším na to, když si večer spolu sedneme a ona blaženě pronese: “Ten život je ale pohoda”. A často dodá: “ Kam si teď zaletíme?”. A pak začneme plánovat, naše další společné dobrodružství. Nevím přesně, jak definovat radost ze života, ale vím, že můj život mi dává smysl a narámně si ho užívám.

Díky za Vás a náš ONE TEAM.

IMG_5713.JPG

Jirka

Vystudoval jsem hru na housle a nějaký čas se živil prací v orchestru. Život mi ale naznačil, že moje cesta vede úplně jinam. Vždy byl pro mě důležitý rozvoj. Rád se učím nové věci a ještě raději je pak předávám dál. Proto, když se naskytla možnost, podílet se na rozvoji DuoLife v ČR a západní Evropě, neváhal jsem ani minutu. Možnost učit se nové věci a vize, že své zkušenosti budu moci předávat stovkám dalších lidí, jsou palivem pro můj podnikatelský motor. Svoboda myšlení, společná vize, skvělá parta lidí a dokonalý systém odměn, pak přináší pocit štěstí, který těžko v jiném oboru podnikání najdete.

Naďa

Naďa.jpg

Je mi 47 let, jsem pyšnou matkou dvou dospělých dětí a štěstím naplněnou babičkou dvou vnoučat. Ráda se udržuji v kondici, snažím se zdravěji jíst a moc mě baví zaměstnávat mozek a stále se něčemu učit. Již 11 let jsem zaměstnána v oboru, který mě baví a uspokojuje přijatelně i moje stávající finanční potřeby. Přesto jsem se již delší dobu poohlížela po něčem co mi vylepší rozpočet. I když jsem již babičkou, mám ještě hodně plánů a bez dalšího příjmu to nepůjde. V květnu 2020 jsem byla seznámema s firmou DuoLife. Bylo to období seznamování se s novou životní, zdravotní a hlavně pracovní situací. A protože pracuji v oboru hotelnictví a pohostinství, viděla jsem v DuoLife momentální příležitost a zároveň dlouho hledaný plán B. Stát se členem bylo téměř okamžité rozhodnutí. Vím, že (vzhledem k tomu, že mám hodně časově náročnou práci) můj karierní postup u DuoLife nebude raketový, ale postupně si vybuduji stabilní nadprůměrný příjem a budu moci dalším úžasným lidem pomáhat splnit si své sny. Přírodní produkty vyjímečné svým složením, mě o správném kroku, který jsem udělala, přesvědčují každý den.

Radka

Radka2.jpg

Nejen jako lektorka jógy již několik let řeším dostatečný příjem základních látek, které naše tělo potřebuje pro svou činnost. Vím, že z běžné stravy lze všechny potřebné složky v dostatečném množství získat jen obtížně. Většina doplňků stravy, které jsou na trhu, jsou buď chemické nebo jsou použity konzervanty či pojiva, které náš organismus zatěžují a u většiny přírodních produktů zase není množství složek garantováno. Produkty Duolife splňují všechny mé požadavky na přírodní a komplexní doplněk stravy. S výrobky mám skvělou zkušenost a tak jsem se rozhodla je i propagovat, aby i další lidé mohli využít jejich skvělých účinků.
A podnikání s Duolife mi, věřím, zajistí v budoucnosti stabilní a dostatečný měsíční finanční jistotu, abych se mohla plně věnovat vedení lekcí jógy, tedy tomu, co mě baví a co považuji za své poslání. Časová flexibilita mi také umožní více času věnovat rodině a cestování, které je mou další vášní a s partnerem máme ještě spoustu míst, která bychom chtěli navštívit.

Honza

Honza

Do DuoLife jsem vstoupil již v roce 2019 a to hlavně z potřeby doplňků stravy. Moje přítelkyně se na podzim 2018 začala intenzivně léčit s rakovinou a ze začátku žádné doplňky stravy neužívala, ale postupem času se náročná léčba začala projevovat. V létě 2019 jsem na doporučení vstoupil do firmy a začal nakupovat produkty. První rok produkty užívala pouze Lenka a já se občas napil, ale kvůli posílení organismu, jsem v létě 2020 začal naplno užívat produkty i já. Firma si mne získala přes produkty. To byl začátek. Zdraví mám vyřešené. Nyní ještě vyřešit finance a mít zároveň čas. Jsem zaměstnancem a zároveň i podnikám. V roce 2019 jsem si myslel, že výrazněji rozjedu podnikání (autobusovou dopravu školáků) a budu moc ukončit pracovní poměr. Ale vzhledem k situaci v naší zemi, jsem to nemohl uskutečnit. S MLM jsem se setkal již dříve a drobné zkušenosti jsem získal. A krásně to vše zapadá do sebe. 1. Důvěru v produkty mám. 2. Firma rozšiřuje nabídku kvalitních produktů, takže už jsou opravdu pro každého. 3. Systém MLM a začátek velké firmy s úžasným odměňovacím plánem. 4. Roční až dvouletou prací s DuoLife vybuduji a stabilizuji pozici a budu mít možnost ukončit pracovní poměr bez rizika.
Tak proto Regionální Manažer v DuoLife a ne jenom jako uživatel.

Martina2.jpg

Martina

Měla jsem pocit , že ať dělám co dělám stále se točím v kruhu. Ve svých 44 letech jsem měla silnou potřebu něco změnit . Boleli mě klouby a celkové vyčerpání bylo znát úplně na všem. Do cesty mi přišla kamarádka s tématem Duolife . Libilo se mi to na první pohled. Již rok používám produkty a po krátké době se mi výtečně zkoncentrovala mysl a časem jsem našla i nový smysl sama sebe. Jsem nesmírně vděčná za možnost být součástí týmu, mít možnost se vzdělávat a nebýt na to sama . Miluju když dělám to co mě živí a ještě při tom mohu pomáhat jiným najít stejné možnosti jak žít lépe.

Renata.jpg

Renata

DuoLife mi pomáhá udržovat i pěstit zdraví a krásu nejen svou, ale i mých přátel. Jsem v centru pohodových a upřímných lidí. Velmi si vážím přínosu finanční stability.

Eliška

Eliška.jpg

Jsem maminkou dvouletého chlapečka a nabídka přidat se k firmě DuoLife, přišla zrovna v období, kdy jsem přemýšlela, co budu dělat po rodičovské dovolené a jak si rozjet vlastní podnikání.
Nadchnul mě především systém, jakým lze u této firmy podnikat, ale také produkty, které se nabízí. Již po prvním měsíci užívání jsem měla po migrénách se kterými bojuji již od puberty a zlepšil se mi atopický ekzém. To vše přírodně bez chemie. Jsem opravdu nadšená. Mohu se věnovat rodině, pracovat a u toho pomáhat lidem. Věřím, že tato práce se stane mým hlavním příjmem a stane se cestou, jak být finančně i časově svobodnou.

Monika.jpg

Monika

Duolife ma nadchlo svojou čistotou. 

Produktov, ľudí, energiou. To je ako keď cítite, že ste tam kde máte byť. Produkty zbožňjem. Nielen krásne vypadajú a výborne chutia, ale cítim zmenu aj v energii, vo vačšej pohode, v kvalite vlasov, vo výdatnom spánku. Ako keby som v jednom štamperlíku každé ráno, stihla v sedemíľových čižmách obehnúť polovicu sveta, nazbierať doň to najlepšie, čo príroda ponúka a  ešte to ako bonus synergicky vyvážiť. A čo sa týka pracovnej príležitosti? Keď ju milujete, nie je čo riešiť.

Michal2.jpg

Michal

Mé jméno je Michal, jsem manželem a otcem. Proč jsem se zapojil do DuoLife, byla má rodina. Mé původní zaměstnání bylo stavbyvedoucí. Díky této časově náročné práci, jsem moc času na rodinu neměl. Teď mohu pracovat z domu, a plánovat si sám svůj pracovní i osobní čas. Další důvodem byl ten, že naše produkty užívají vrcholoví sportovci, pro mě tedy známka nejvyšší kvality. Mým snem bylo pracovat v odvětví sportu, a to se mi teď díky DuoLife povedlo. Jako velký fanoušek FC Baník Ostrava, jsem hrdý na to, že DuoLife se stal významným partnerem Baníku.

bottom of page